Termy Poddębice
Termy w Polsce

Termy Poddębice

W ciągu ostatnich lat kompleksy basenów termalnych stały się niezwykle popularną atrakcją. Początkowo obiekty tego typu można było znaleźć głównie na Podhalu, które zresztą do dzisiaj jest mekką wypoczynku termalnego. Jednak zainteresowanie takimi atrakcjami było na tyle duże, że idea obiektów termalnych rozprzestrzeniła się na całą Polskę. W efekcie wspomniane kompleksy zaczęły powstawać w wielu polskich miastach. Jedną z takich inwestycji ukończono w 2022 roku. Jej efektem było powstanie nowoczesnych Term Poddębickich, które obecnie są znane również jako Centrum Wodolecznictwa. Co warto wiedzieć o tym obiekcie? Ile kosztują wejściówki na termy? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego tekstu.

Ile kosztuje bilet wstępu na Termy Poddębice? [Cennik]

Aktualne ceny wejściówek stanowią jedną z najważniejszych informacji dla osób, które zamierzają odwiedzić wybrany obiekt. Dlatego to właśnie nimi należy zająć się w pierwszej kolejności. Ile więc trzeba będzie zapłacić za wejście na Termy Poddębice?

Od razu trzeba podkreślić, że cennik Term Poddębice może różnić się w zależności od dnia tygodnia. W weekendy ceny są tutaj nieco wyższe. Dlatego aktualny cennik obiektu wygląda następująco:

Rodzaj Biletu1 godzina2 godziny3 godzinyCały dzień
Normalny
30,00 zł*
37,00 zł
52,00 zł* 66,00 zł73,00 zł* 85,00 zł134,00 zł* 158,00 zł
Ulgowy26,00 zł* 33,00 zł44,00 zł* 60,00 zł64,00 zł* 76,00 zł110,00 zł* 132,00 zł
Rodzinny 2 + 1brak111,00 zł* 156,00 zł165,00 zł* 207,00 zł234,00 zł* 282,00 zł
Dopłata za kolejne dziecko do biletu rodzinnego32,00 zł* 43,00 zł47,00 zł* 56,00 zł69,00 zł* 84,00 zł
Dziecko do lat 5 lub opiekun osoby z niepełnosprawnością1,00 zł
Dopłata za każdą dodatkową minutę0,80 zł

Co jasne, ceny oznaczone gwiazdką obowiązują od poniedziałku do piątku.

Powyższy cennik dotyczy jednak tylko strefy basenowej. Wejścia łączone na baseny i sauny kosztują już odpowiednio:

Rodzaj Biletu1 godzina2 godziny3 godzinyCały dzień
Normalny
50,00 zł*
59,00 zł
75,00 zł* 92,00 zł101,00 zł* 115,00 zł162,00 zł* 188,00 zł
Ulgowy44,00 zł* 53,00 zł65,00 zł* 84,00 zł90,00 zł* 104,00 zł136,00 zł* 160,00 zł
Rodzinny 2 + 1brak150,00 zł* 198,00 zł213,00 zł* 264,00 zł285,00 zł* 339,00 zł
Dopłata za kolejne dziecko do biletu rodzinnego47,00 zł* 61,00 zł65,00 zł* 77,00 zł87,00 zł* 105,00 zł
Dziecko do lat 5 lub opiekun osoby z niepełnosprawnością1,00 zł
Dopłata za każdą dodatkową minutę0,80 zł

Czy Termy Poddębice mają zniżki na bilety?

Po zapoznaniu się z zawartością powyższego cennika szybko można zauważyć, iż ceny w tygodniu są wyraźnie niższe. Dlatego pierwszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy przy zakupie biletów będzie po prostu wizyta w trakcie tygodnia.

Ponadto Termy Poddębice oferują możliwość zakupu biletów ulgowych. Wspomniana ulga przysługuje przede wszystkim: dzieciom, uczniom (za okazaniem legitymacji), studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom (powyżej 60. roku życia) oraz osobom niepełnosprawnym.

Dzieci do ukończenia 5. roku życia mogą wejść na termy za symboliczną złotówkę. Jednak taka oferta obejmuje tylko jedno dziecko. Jeżeli rodzic wchodzi z dwójką lub większą liczbą dzieci w tym wieku, musi już kupić bilety ulgowe dla pozostałych.

Na szczęście Termy Poddębickie honorują również określone karty, takie jak: Multisport, FitProfit oraz Medicover. Ich posiadacze mogą więc liczyć na zdecydowanie tańsze, a nieraz nawet darmowe wejścia. Szczegółowe informacje na temat warunków takich promocji można znaleźć na stronie internetowej obiektu.

Termy Poddębice – godziny otwarcia

Wspomniane wyżej różnice nie dotyczą tylko cen. Godziny otwarcia obiektu także różnią się w zależności od dnia. W tygodniu Termy Poddębickie są czynne od godziny 10:00 i działają do 22:00. Natomiast w weekendy otwarcie następuje o godzinę wcześniej.

Termy Poddębice – kamera na żywo. Kiedy jest najmniej osób?

Tańsze wejściówki nie są jedynym argumentem przemawiającym za odwiedzeniem Term Poddębice w ciągu tygodnia. Oprócz tego od poniedziałku do piątku panuje tutaj zdecydowanie mniejszy ruch, co potwierdzają wskazania Google Maps. Według danych gromadzonych przez ten serwis najwięcej gości pojawia się tutaj w niedzielę. Z kolei zdecydowanie najmniejszy ruch jest na początku tygodnia (poniedziałek-środa).

Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić poziom natężenia ruchu przy pomocy kamer online, mamy dla niego złą wiadomość. Obecnie na Termach Poddębice nie działają kamery online i dlatego podgląd jest tutaj niedostępny.

Co trzeba ze sobą zabrać na Termy Poddębice?

Osoby planujące odwiedzenie Term Poddębice powinny zabrać ze sobą kilka rzeczy. Na pewno przydadzą się im akcesoria basenowe, czyli: strój kąpielowy, ręcznik, obuwie basenowe oraz kosmetyki do kąpieli. Dodatkowo w chłodniejsze dni warto mieć przy sobie szlafrok i czepek, choć nie są to wymagane akcesoria.

W przypadku małych dzieci niezbędne będą również wodoodporne pieluchy oraz akcesoria do pływania.

Czego nie wolno robić na Termach Poddębickich?

Wszyscy goście Term Poddębickich poprzez zakup biletów akceptują regulamin obiektu. Warto zatem wiedzieć o tym, jakie zapisy znajdują się w jego treści. Szczególną uwagę warto zwrócić na zakazy, gdyż ich złamanie może wiązać się z konsekwencjami.

Zatem czego nie wolno robić na Termach Poddębickich? Zabronione jest tutaj przede wszystkim:

 • wchodzenie do basenów pomimo zakazu wydanego przez ratownika lub osobę z obsługi;
 • spożywanie jedzenia i napojów alkoholowych poza wyznaczonymi strefami;
 • żucie gumy;
 • wchodzenie do basenów z przedmiotami, które mogą stanowić zagrożenie dla innych gości (np. wystającą biżuterią);
 • wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych przy drabinkach lub poręczach basenów;
 • używanie mydła lub kosmetyków na hali basenowej;
 • wnoszenie sprzętu do odtwarzania muzyki;
 • bieganie, wrzucanie innych do wody oraz zachowywanie się w sposób uciążliwy dla innych gości.

Noclegi i hotele w okolicach Term Poddębickich

Termy Poddębickie znajdują się w odległości około 40 kilometrów od Łodzi. Dlatego mieszkańcy tych okolic mogą śmiało przyjechać tutaj na jeden dzień. Jeżeli jednak ktoś przybywa z daleka, warto zastanowić się nad wykupieniem przynajmniej jednego noclegu. Gdzie można to zrobić?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o obiekcie ISON. Jest to obiekt z apartamentami, który mieści się tuż obok Term Poddębickich i należy do zarządu obiektu. Z tego względu jego goście w cenie noclegu otrzymują 2,5-godzinną wejściówkę na baseny oraz sauny. Pokój dwuosobowy kosztuje tutaj 389 złotych za noc. W cenie noclegu uwzględniona jest wspomniana wejściówka, a także śniadanie.

Trzeba także przyznać, że w samych Poddębicach nie ma zbyt wielu alternatyw noclegowych. Tak naprawdę jedyną opcją poza kompleksem ISON są tutaj Apartamenty Acodomo. Znajdują się one bliżej centrum miasta.

Jeżeli jednak te dwie opcje nie przypadną komuś do gustu, alternatyw trzeba będzie już szukać w pobliskich miastach.

Czy na termy potrzebne jest ubezpieczenie?

Nie ma żadnego formalnego wymogu, który mógłby sprawić, że goście term byliby zobowiązani do zakupu ubezpieczenia. Tego typu polisy są więc w pełni dobrowolne. Niemniej rzeczywiście trzeba przyznać, że tego typu ubezpieczenie jest przydatne. Dlaczego?

Ponieważ dedykowana polisa zapewni cenne wsparcie w sytuacji, kiedy na termach dojdzie do nieszczęśliwego wypadku. Co więcej, wspomnianą ochronę mogą zapewniać różne ubezpieczenia. Jeśli ktoś łączy pobyt na termach z urlopem, powinien wybrać ubezpieczenie turystyczne. Taka polisa zagwarantuje dostęp do wielu świadczeń, które mogą być przydatne dla turystów.

Alternatywą może być zakup ubezpieczenia NNW lub kompleksowej polisy na życie i zdrowie. Plusem takich świadczeń jest to, że zapewniają one ochronę nie tylko podczas urlopu, ale także w życiu codziennym.

Gdzie znajdują się Termy Poddębice?

Termy Poddębice znajdują się przy ulicy Adama Mickiewicza 19 w Poddębicach. Lokalizacja tego kompleksu sprawia, że mogą tutaj przyjechać mieszkańcy licznych polskich miast. Oto przybliżony czas podróży do Poddębic z wybranych miast:

 • Łódź – 55 minut;
 • Warszawa – 2 godziny 10 minut;
 • Częstochowa –1 godzina 50 minut;
 • Płock – 1 godzina 30 minut;
 • Poznań – 2 godziny;
 • Bydgoszcz – 2 godziny 30 minut.

Najważniejsze informacje:

 • Termy Poddębice to świeżo otwarty i nowoczesny kompleks basenów termalnych. Mieści się on w Poddębicach przy ulicy Adama Mickiewicza 19.

 • Kompleks ten składa się ze strefy basenowej, SPA oraz saunarium. Każdy może więc tutaj znaleźć rozrywkę przystosowaną do swoich potrzeb.

 • Ceny wejściówek na Termy Poddębice różnią się w zależności od dnia tygodnia. Jednakże są one dość wysokie. Za całodniową wejściówkę trzeba zapłacić 134-158 złotych.

 • Na terenie kompleksu znajduje się także obiekt noclegowy ISON. Dzięki niemu goście term mogą się tutaj zatrzymać na dłuższy czas. Cena za pokój dwuosobowy wynosi aktualnie 389 złotych za dobę (śniadania i wejściówki do term w cenie).

 • Oprócz tego w Poddębicach można znaleźć jeszcze jeden obiekt noclegowy. Jeśli więc te dwie opcje nie przypadną komuś do gustu, noclegu trzeba będzie szukać w innych miastach.

FAQ - Najczęsciej zadawane pytania

Gdzie znajdują się Termy Poddębice?
Termy Poddębice to nowopowstały obiekt, który znajduje się w Poddębicach na ulicy Adama Mickiewicza 19. Mieszkańcy Łodzi mogą tutaj dojechać w niecałą godzinę.
Ile kosztuje bilet na Termy Poddębice?
Niestety, należy obiektywnie przyznać, że ceny są tutaj dosyć wysokie. Za bilet normalny w zależności od dnia trzeba zapłacić 134 lub 158 złotych. Ceny te są więc wyższe od stawek obowiązujących np. w wielu tatrzańskich kompleksach termalnych.
Gdzie mogą spędzić noc goście Term Poddębickich?
Opłacalnym wyborem wydaje się postawienie na ośrodek ISON, który należy do kompleksu. Za pokój dwuosobowy trzeba zapłacić 389 złotych za noc, a w cenie ujęte jest także śniadanie oraz 2,5-godzinna wejściówka na Termy Poddębice. W samych Poddębicach znajdują się także Apartamenty Acodomo, które mogą być dla niektórych dobrą alternatywą.